Kdo jsme

Naše rodinné Vinařství Libicher se nachází v malebných obcích Krumvíř patřící do velkopavlovické vinařské podoblasti, Pasohlávky a Brod nad Dyjí patřící do mikulovské vinařské podoblasti. Již po čtvrtou generaci se na našich pozemcích věnujeme pěstování hroznů a výrobě vína tradiční formou, tedy ohleduplným přístupem k pěstování, ručním sběrem a citlivým zpracováním.

Kolekce vín

V našem e-shopu najdete aktuální kolekci vín Vinařství Libicher. Všechna naše vína jsou v provedení s chráněným zeměpisným označením Moravské zemské víno, což je víno, které je vyrobeno z hroznů sklizených ve vinařské oblasti Morava, tyto hrozny musí splňovat podmínky pro výrobu jakostního vína a jsou zpracovány na víno ve vinařské oblasti Morava.

Naše zaměření

Zaměřujeme se na odrůdy, které jsou pro tyto oblasti typické a při pěstování hroznů a výrobě vína používáme generacemi osvědčené postupy, které nám pomáhají vytvářet vína s plnohodnotnými vlastnostmi charakteristickými pro každou z pěstovaných odrůd a také s nezaměnitelnými specifiky, které jsou spojovány s vinicemi, kde tyto odrůdy vyzrály.

Naše vinárna

Součástí našeho rodinného penzionu Vinařský dům V Zahradě je i reprezentační vinárna Vinařství Libicher, kde můžete ochutnat i zakoupit naše vyhlášená vína. Vinárna má kapacitu až 34 míst a je vhodná pro uspořádání soukromých či firemních akcí. Návštěvou vinařem řízené degustace získáte jedinečný zážitek z poctivých a tradičních moravských vín. Na Vaše zdraví!